logo logo
logo logo logo logo logo logo

Zabezpečení dat, mobilní tisk, správa zařízení, skenovací workflows, to je jen malý výčet možností. MyQ toho umí daleko více. Pojďte se přesvědčit.

Mezinárodně uznávané řešení pro správu tisku

 

  • Skenování, tisk a zpracování dokumentů na jedno kliknutí
  • Personalizace panelu tiskárny 
  • Bezpečné tiskové prostředí  
  • Kontrola nákladů a tvorba reportů
  • Větší flexibilita díky mobilnímu tisku a tisku BYOD 
  • Spuštění na dálku během několika minut v místní síti, Edge nebo cloudu
  • Správa a monitorování zařízení

 

V Tonesi říkáme, že nejlepší je MyQ si vyzkoušet. 

Chtěli by jste o MyQ vědět více? Kontaktujte nás, rádi vám MyQ osobně představíme. Umíme to od prezentace až po finální nasazení u vás ve firmě. 

Chci vědět více

Výhody pro celou firmu

Manažeři

Vyšší efektivita 

Snadný postup při tisku a personalizovaná tlačítka pro skenování/tisk/kopírování na jedno kliknutí pomáhají vašemu týmu pracovat s multifunkčními zařízeními efektivně. Výhodou pro vás bude úspora času, který využijete na jiné úkoly. 

Neztrácet data 

Interní data zpracovávána prostřednictvím tiskáren zůstanou ve správných rukou. Autorizací a omezením práv uživatelů můžete omezit přístup k citlivým souborům, jako jsou výrobní plány, výplatní pásky nebo obchodní návrhy.

Kontrola nákladů na tisk 

Pomocí pokročilého účetnictví můžete mít přehled o výdajích za tisk. Máte možnost přiřazovat tiskové úlohy k projektům nebo účtárnám a vytvářet podrobné reporty pomocí oblíbeného nástroje BI.

Koncoví uživatelé

Snadné ovládání

Ulehčete si práci s ovládacími panely tiskárny. Intuitivní uživatelské rozhraní MyQ X vás snadno provede tiskovými úlohami. Se zjednodušenými funkcemi ovládáte multifunkční tiskárny snadno a rychle.

Mobilní tisk

Zadejte dokumenty do fronty odkudkoli v kanceláři přes chytrý telefon nebo tablet. Soubory pro tisk si připravte v mobilním aplikaci MyQ X, upravte nastavení a tiskněte na libovolné multifunkční tiskárně.

Zabezpečené dokumenty

Už se nemusíte bát, že se k vašim vytištěným dokumentům dostanou další lidé. Vaše soubory budou uvolněny k tisku až po vašem bezpečném ověření na tiskárně. 

Specialisté na IT

Zjednodušená instalace 

Systém MyQ X nainstalujete na multifunkční tiskárny v síti během několika minut. Systém automaticky vyhledá tiskárny, nainstaluje tiskové ovladače a nasadí vestavěný terminál MyQ X. To vše lze navíc provést na dálku.

Centrální správa tiskáren

Na všechny tiskárny můžete dohlížet z jednoho místa. Zobrazte si stav všech připojených multifunkčních tiskáren a spravujte je prostřednictvím webového uživatelského rozhraní. Pokud se vyskytne problém, obdržíte automatické oznámení.

Snížení nákladů na tisk

Nastavte kredit tisku a/nebo kvóty, díky nimž snadněji udržíte pod kontrolou množství tisku ve společnosti. Snižujte plýtvání materiálem přes nastavení povinných tiskových pravidel, například pro oboustranný tisk.