logo logo

Zabezpečení dat, mobilní tisk, správa zařízení, skenovací workflows, to je jen malý výčet možností. MyQ toho umí daleko více. Pojďte se přesvědčit.

Mezinárodně uznávané řešení pro správu tisku

 

  • Skenování, tisk a zpracování dokumentů na jedno kliknutí
  • Personalizace panelu tiskárny 
  • Bezpečné tiskové prostředí  
  • Kontrola nákladů a tvorba reportů
  • Větší flexibilita díky mobilnímu tisku a tisku BYOD 
  • Spuštění na dálku během několika minut v místní síti, Edge nebo cloudu
  • Správa a monitorování zařízení

 

V Tonesi říkáme, že nejlepší je MyQ si vyzkoušet. 

Chtěli by jste o MyQ vědět více? Kontaktujte nás, rádi vám MyQ osobně představíme. Umíme to od prezentace až po finální nasazení u vás ve firmě. 

Chci vědět více

Výhody pro celou firmu

Manažeři

Vyšší efektivita 

Snadný postup při tisku a personalizovaná tlačítka pro skenování/tisk/kopírování na jedno kliknutí pomáhají vašemu týmu pracovat s multifunkčními zařízeními efektivně. Výhodou pro vás bude úspora času, který využijete na jiné úkoly. 

Neztrácet data 

Interní data zpracovávána prostřednictvím tiskáren zůstanou ve správných rukou. Autorizací a omezením práv uživatelů můžete omezit přístup k citlivým souborům, jako jsou výrobní plány, výplatní pásky nebo obchodní návrhy.

Kontrola nákladů na tisk 

Pomocí pokročilého účetnictví můžete mít přehled o výdajích za tisk. Máte možnost přiřazovat tiskové úlohy k projektům nebo účtárnám a vytvářet podrobné reporty pomocí oblíbeného nástroje BI.

Koncoví uživatelé

Snadné ovládání

Ulehčete si práci s ovládacími panely tiskárny. Intuitivní uživatelské rozhraní MyQ X vás snadno provede tiskovými úlohami. Se zjednodušenými funkcemi ovládáte multifunkční tiskárny snadno a rychle.

Mobilní tisk

Zadejte dokumenty do fronty odkudkoli v kanceláři přes chytrý telefon nebo tablet. Soubory pro tisk si připravte v mobilním aplikaci MyQ X, upravte nastavení a tiskněte na libovolné multifunkční tiskárně.

Zabezpečené dokumenty

Už se nemusíte bát, že se k vašim vytištěným dokumentům dostanou další lidé. Vaše soubory budou uvolněny k tisku až po vašem bezpečném ověření na tiskárně. 

Specialisté na IT

Zjednodušená instalace 

Systém MyQ X nainstalujete na multifunkční tiskárny v síti během několika minut. Systém automaticky vyhledá tiskárny, nainstaluje tiskové ovladače a nasadí vestavěný terminál MyQ X. To vše lze navíc provést na dálku.

Centrální správa tiskáren

Na všechny tiskárny můžete dohlížet z jednoho místa. Zobrazte si stav všech připojených multifunkčních tiskáren a spravujte je prostřednictvím webového uživatelského rozhraní. Pokud se vyskytne problém, obdržíte automatické oznámení.

Snížení nákladů na tisk

Nastavte kredit tisku a/nebo kvóty, díky nimž snadněji udržíte pod kontrolou množství tisku ve společnosti. Snižujte plýtvání materiálem přes nastavení povinných tiskových pravidel, například pro oboustranný tisk.