Kancelářský papír

Dodáváme kancelářské papíry s doručením přímo k zákazníkovi. V nabídce máme široké portfolio A4 a A3 papíru.

Kancelářské papíry

v naší nabídce najdete papíry formátu A4 a A3 v grámažích od 80g/m2. Papíry od běžné kvality až po papíry nejvyšší kvality s vysokou bělostí a opacitou. Díky opravdu široké nabídce umíme nabídnou vhodný papír jak pro laserový tak i pro inkoustový tisk. 

Barevné papíry

pastelové, neonové, trendové, intenzivní - vaší kreativitě již nic nebrání. Ať už je použijete jako profesionálové nebo v domácnosti. Ze široké palety barev si u nás vybere každý. 

Color Copy

lesklý, matný od 90g/m2 až po 400g/m2, formáty A4 až SRA3. Papíry vhodné pro tisk fotografii a skvělou reprodukci barev. 

  • Kompetní nabídku papíru najdete zde: papír
Poslat poptávku

Samolepící etikety

Pod značkou SMARTLINE najdete prvotřídní samolepící etikety na arších A4 v 29 nejčastěji používaných rozměrech. Jsou určeny pro tisk jak v laserových, tak v inkoustových tiskárnách a kopírovacích strojích. Jejich použití je universalní, doma nebo v práci, omezeni jste pouze svou fantazií.

SMARTLINE - speciální

Vysoce kvalitní etikety v mnoha variantách (několik etiket) na archu A4 140g. Vhodné pro standardní tisk v inkoustových, laserových i kopírovacích strojích.

SMARTLINE - nenatírané

Vysoce kvalitní etikety v mnoha variantách (několik etiket) na archu A4 140g. Vhodné pro standardní tisk v inkoustových, laserových i kopírovacích strojích.

  • Kompletní nabídka zde: Etikety 
Poslat poptávku

pokladní kotoučky

Pokladní kotoučky bez kopie

Kotoučky ve všech standardních šířích - od 38 do 114mm jsou vyrobeny z kvalitního bílého papíru. Společně s průměry dutinky 12 či 17mm a průměru návinu 60 nebo 70mm dávají na výběr z mnoha variant. Kotoučky jsou vyrobeny z papíru o gramáži 55g/m​2​.

Pokladní kotoučky s kopií

Kotoučky různých šíří s možností samopropisu. Standardně dodáváme s bílou kopií. Kotoučky jsou vyrobeny z papíru o gramáži 54 + 54g/m2​.

Pokaldní termokotoučky

Pokladní kotoučky z termocitlivého papíru o gramáži 55g/m2​. Na výběr je zde také z mnoha standardních šíří, variabilní je i průměr dutinky a návinu. Termopapír, ze kterého kotoučky vyrabíme, vyniká dlouhou životností tisku a uchová učty čitelné po mnoho let.

Poslat poptávku