logo logo

Tonery a náplně patří mezi naše každodenní činnosti. Ke každé objednávce přistupujeme vždy individuálně a v případě potřeby zákazníkům s výběrem vhodného toneru rádi poradíme. Vaši poptávku vyřídeme emailem, telefonicky nebo vyplněním poptávkového formuláře. 

 

 

ORIGINÁLNÍ TONERY

Nabízíme a naším dodáváme originální tonerové náplně všech známých výrobců jako jsou Kyocera, OKI, HP, Canon, Brother, Epson, Develop, Konica Minolta, Ricoh, Xerox a další....

 

RENOVOVANÉ TONERY

Některé tonerové kazety je možné renovovat a výrazně tak snížit ekologickou zátěž a tiskové náklady.  Při renovaci se opakovaně používá vnější plastový obal toneru, nespotřebovaný tonerový prášek se během procesu renovace odsává a je ekologicky likvidován. Nevzniká tak směsný odpad a části toneru se znovu využijí. Dodáváme renovované tonery pro zařízení značek OKI, HP, Canon a další.... 

 

 

KOMPATIBILNÍ TONERY

Kompatibilní tonery jsou tonery alternativní, které vyrábí alternativní výrobci z nových dílů včetně plastového pouzdra. Kompatibilní spotřební materiál bývá zpravidla nejlevnější. Kompatibilní tonery jsou vyráběny především mimo EU s důrazem na nízkou cenu. Na přání dodáme i tyto tonery. 

 

MAINTENANCE KITY, VÁLCE, FIXACE.... 

Tiskárny a multifunkční zařízení pro svůj provoz nepotřebují pouze tonery, ale i další součásti jako jsou válve, vývojnice, fixační jednotky, podáváací kolečka apod.. Všechny tyto součásti jsou svým provozem opotřebovávány a je potřeba je v pravidelných intervalech vyměnovat. Společně se servisem zajišťujeme i výměnu těchto údržbových sad a náhradních dílů..