Prodej nových tiskáren a kopírek

Dodáváme nové tiskárny a kopírky. S výběrem vhodného zařízení vám rádi poradíme jak po telefonu, emailu tak při osobní schůzce a navrhneme vhodné zařízení s ohledem na požadavky a použití zákazníka. Naší výhodou je, že umíme nabídnout zařízení několika různých výrobců. 

Výběr zařízení

Vybíráte novou tiskárnu a nebo kopírku? Nevíte si rady s výběrem?  Ozvěte se nám a my s vámi zkonzultujeme vaše potřeby a navrhneme nejvhodnější zařízení "na míru". 

Příslušenství

V případě, že nechcete jen tisknout a kopírovat, ale využít zařízení "na plno". Vybereme a dodáme vhodné příslušenství od přidavných zásobníků, velkokapacitních zásobníků, finišeru ss možností sešívání, děrováním nebo skládáním brožur.

Služby

Se zařízením nabízíme i dopravu a instalaci zařízení. U A4 strojů je to na vás, zda zvolíte tento komfort. U A3 strojů je to ale již nutnost.  Stroj přivezeme, rozbalíme, nainstalujeme ovladače, nastavíme skenování a obsluhu zaškolíme.  Instalace je palcená služba. 

Servisní smlouva

Na zařízení lze uzavřít i servisně materiálovou smlouvu, která vám ušetří starosti s nákupem spotřebních materiálů, řešením servisu apod. Máte li o tuto službu zájem, ozvěte se nám a probereme možnosti a připravíme nabídku. Více informací najdete zde.