logo logo

Dodáváme nové tiskárny a multifunkční zařízení. S výběrem vhodného zařízení vám rádi poradíme a navrhneme nejlepší variantu přesně dle vaších potřeb. 

kompletní tisková řešení

Objevte špičková tisková zařízení a kompletní tisková řešení, která připravíme přesně dle potřeb vaší společnosti.  U Tonesi-IT rozumíme potřebám a výzvám firem všech velikostí, a proto máme v nabídce celou řadu zařízení, která pokrývají kompletní office segment. Naše kompletní tisková řešení vám umožní optimalizovat tiskové procesy, snížit náklady a zvýšit produktivitu vaší firmy. Budete mít k dispozici moderní technologie, které vám umožní efektivně tisknout, skenovat a kopírovat dokumenty, a to vše s maximální kvalitou.

A4 tiskárny a multifunkce

Dodáváme kvalitní A4 tiskárny a multifunkční zařízení mnoha značek.  S výběrem vhodného zařízení rádi poradíme a doporučimé vhodné zařízení dle vaším potřeb. To vše s ohledem na kvalitu tiskových výstupu. 

A3 tiskárny a multifunkce

Dodáváme vykonné tiskárny a multifunkční zařízení značky Kyocera. Jsme autorizovaným partnerem značky a proto dokážeme poskytnout kvalitní předpordejní a poprodejní servis vč. záručního servisu. Tiskové řešení navrhujeme s ohledem na tiskové potřeby společnosti a uživatelů.  Zařízení dodáváme včetně kompletní instalace u Vás. 

Příslušenství

K tiskárnám a multifunkcím Vám umíme dodat vhodné dokončovací zařízení, jako jsou sešívací finišery, vysokokapacitní zásobníky papíru, děrovačky, brožurovačky apod. 

logo logo logo logo logo

V nabídce máme zařízení i značek HP, Canon, Epson, Lexmark, Brother a další známe výrobce. Všechny zařízení dodáváme včetně dopravy a instalace na PC + zaškolení obsluhy.